SCR0805F2K26
MFR.Part #
SCR0805F2K26
JLCPCB Part #
C3016686
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.26kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS