SCR0805F2K21
MFR.Part #
SCR0805F2K21
JLCPCB Part #
C3016497
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS