SCR0805F294K
MFR.Part #
SCR0805F294K
JLCPCB Part #
C3016711
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS