SCR0805F25R5
MFR.Part #
SCR0805F25R5
JLCPCB Part #
C3016599
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 25.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS