SCR0805F23K2
MFR.Part #
SCR0805F23K2
JLCPCB Part #
C3016920
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 23.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS