SCR0805F1R37
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0805F1R37
JLCPCB Part #
C3016532
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS