SCR0805F1R15
MFR.Part #
SCR0805F1R15
JLCPCB Part #
C3016527
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS