SCR0805F1M5
MFR.Part #
SCR0805F1M5
JLCPCB Part #
C3016848
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS