SCR0805F1K47
MFR.Part #
SCR0805F1K47
JLCPCB Part #
C3016519
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS