SCR0805F1K15
MFR.Part #
SCR0805F1K15
JLCPCB Part #
C3016680
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS