SCR0805F16K9
MFR.Part #
SCR0805F16K9
JLCPCB Part #
C5140179
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 16.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS