SCR0805F15K8
MFR.Part #
SCR0805F15K8
JLCPCB Part #
C3016750
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS