SCR0805F12K4
MFR.Part #
SCR0805F12K4
JLCPCB Part #
C3016741
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS