SCR0805F10K
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0805F10K
JLCPCB Part #
C3016734
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS