SCR0603JR500
MFR.Part #
SCR0603JR500
JLCPCB Part #
C3017643
Description
-55℃~+155℃ 100mW 500mΩ 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS