SCR0603J51K
MFR.Part #
SCR0603J51K
JLCPCB Part #
C3017698
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS