SCR0603J22K
MFR.Part #
SCR0603J22K
JLCPCB Part #
C3017707
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS