SCR0603J1K8
MFR.Part #
SCR0603J1K8
JLCPCB Part #
C3017731
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS