SCR0603J10M
MFR.Part #
SCR0603J10M
JLCPCB Part #
C3017649
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS