SCR0603F8K2
MFR.Part #
SCR0603F8K2
JLCPCB Part #
C3016327
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS