SCR0603F750K
MFR.Part #
SCR0603F750K
JLCPCB Part #
C3016418
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS