SCR0603F6M8
MFR.Part #
SCR0603F6M8
JLCPCB Part #
C3016106
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS