SCR0603F69K8
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0603F69K8
JLCPCB Part #
C3016381
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS