SCR0603F5K23
MFR.Part #
SCR0603F5K23
JLCPCB Part #
C5140106
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS