SCR0603F5K1
MFR.Part #
SCR0603F5K1
JLCPCB Part #
C3016319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS