SCR0603F4K7
MFR.Part #
SCR0603F4K7
JLCPCB Part #
C3016318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS