SCR0603F4K12
MFR.Part #
SCR0603F4K12
JLCPCB Part #
C3016132
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS