SCR0603F30K
MFR.Part #
SCR0603F30K
JLCPCB Part #
C3016361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS