SCR0603F2K74
MFR.Part #
SCR0603F2K74
JLCPCB Part #
C5140201
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS