SCR0603F1R43
MFR.Part #
SCR0603F1R43
JLCPCB Part #
C3016155
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS