SCR0402JR390
MFR.Part #
SCR0402JR390
JLCPCB Part #
C3017541
Description
-55℃~+155℃ 390mΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS