SCR0402J430K
MFR.Part #
SCR0402J430K
JLCPCB Part #
C3017520
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS