SCR0402J1M3
MFR.Part #
SCR0402J1M3
JLCPCB Part #
C3017608
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS