SCR0402F73K2
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0402F73K2
JLCPCB Part #
C3015881
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS