SCR0402F6M8
MFR.Part #
SCR0402F6M8
JLCPCB Part #
C3015947
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.8MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS