SCR0402F4K99
MFR.Part #
SCR0402F4K99
JLCPCB Part #
C3015811
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS