SCR0402F3M9
MFR.Part #
SCR0402F3M9
JLCPCB Part #
C3015942
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS