SCR0402F38K3
MFR.Part #
SCR0402F38K3
JLCPCB Part #
C3016001
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS