SCR0402F34K
MFR.Part #
SCR0402F34K
JLCPCB Part #
C3015673
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS