SCR0402F2R61
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR0402F2R61
JLCPCB Part #
C5140075
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.61Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS