SCR0402F20K5
MFR.Part #
SCR0402F20K5
JLCPCB Part #
C3015842
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS