SCR0402F12K4
MFR.Part #
SCR0402F12K4
JLCPCB Part #
C3015999
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS