MO5WS-470Ω±5%-9T73
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MO5WS-470Ω±5%-9T73
JLCPCB Part #
C479482
Package
Plugin,D6xL17mm
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 500V 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17mm Through Hole Resistors ROHS