MO2WS-10K±5%-6T63
MFR.Part #
MO2WS-10K±5%-6T63
JLCPCB Part #
C2843070
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2W 400V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS