MO1/4W-680K±5%-ST52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MO1/4W-680K±5%-ST52
JLCPCB Part #
C2857432
Package
Plugin,D2.7xL6.2mm
Description
-55℃~+155℃ 250V 250mW 680kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS