MO1/2W-330Ω±5%-2T52
MFR.Part #
MO1/2W-330Ω±5%-2T52
JLCPCB Part #
C601747
Description
-55℃~+155℃ 300V 330Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS