MO1/2W-2K4±5%-2T52
MFR.Part #
MO1/2W-2K4±5%-2T52
JLCPCB Part #
C479371
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 300V 500mW Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS