MO1/2W-200K±5%-XT52
MFR.Part #
MO1/2W-200K±5%-XT52
JLCPCB Part #
C2857426
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 300V 500mW Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS