MO1WS-470K±5%-2T52
MFR.Part #
MO1WS-470K±5%-2T52
JLCPCB Part #
C479448
Description
-55℃~+155℃ 1W 350V 470kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS