MF2W-100K±1%-9T73
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF2W-100K±1%-9T73
JLCPCB Part #
C2903161
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 2W 500V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS